Krótko o rozgrywce

Jak zarabiać

Livecraft to serwer typu roleplay, na którym gracz może rozwijać się wedle własnych upodobań. Oprócz klasycznych zawodów, które pojawiają się na tego typu serwerach (na przykład: górnik, kopacz, rybak, drwal itp.), pracujemy nad pluginami, które umożliwią założenie własnej firmy, zostanie kurierem, lub kierowcą transportu miejskiego. Jeśli potrzebujesz szybkiego zarobku, możesz kupić głos na loterię w jednym z kiosków. Pamiętaj jednak, że ta opcja nie gwarantuje wygranej, a pula zależy od ilości zakupionych losów. Jeżeli natomiast chciałbyś pomóc nam w rozwoju serwera lub sprawowaniu kontroli nad nim, możesz zaaplikować na forum rekrutacyjnym o rangę (budowniczego, policjanta, lekarza itp.). Pracujemy również nad możliwością zarobku z minigier. Pamiętaj, aby zawsze wpłacać pieniądze do banku, ponieważ po zabiciu przez innego gracza na pvp, lub survivalu, tracisz 50% gotówki!!

Jak przemieszczać się po serwerze

Livecraft dysponuje dużą mapą, która wciąż się powiększa. Mając na uwadze pracę, którą wkładamy w rozbudowę miasta, chcemy nadać jej praktyczne zastosowanie, uczynić z niej centrum serwera, gdzie głównie będzie się toczyła gra. Chcemy również, aby gracz zapoznał się z mapą. W tym celu już niebawem jedynymi dostępnymi punktami teleportacji będą spawny poszczególnych światów, a szybsze poruszanie się po mieście umożliwią różnorodne środki transportu. Można skorzystać z komunikacji miejskiej, obejmującej autobusy, tramwaje oraz metro, lub można kupić swój własny samochód. Oferujemy gamę niestandardowych samochodów, od powszechnych i tanich Passatów, czy Tico po egzotyczne i drogie supersamochody. Różnią się one wyglądem, osiągami oraz dostępnością na rynku. Można je nabyć w salonie samochodowym, lub na giełdzie pojazdów używanych od innych graczy. Oprócz tego dostępne są u nas również pojazdy latające (samoloty, helikoptery) i pływające (łodzie podwodne, jachty motorowe,  tratwy).

Rozrywka

Na naszym serwerze nie zabraknie również przyjemnych i wciągających sposobów, żeby się trochę rozerwać. Dostępna jest u nas gra w piłkę nożną i wyścigi go-kartów. Pracujemy również nad innymi minigrami. Przystępując do takiej rozgrywki wszyscy gracze mają równe szanse, powodzenie nie jest uzależnione od poziomu lub majątku gracza. Tak więc wyniki będą zależały tylko i wyłącznie od umiejętności 🙂 Aby przystąpić do minigry, należy udać się w odpowiednie miejsce. Będą organizowane również różne eventy, które będą urozmaiceniem rozrywki oraz okazją do zarobienia, lub zdobycia niestandardowych itemów.